Iskusni Milan Marić još jednom seniorski šampion Vojvodine u rvanju, mladi Filip Frgić bronzani

* U subotu, 23. marta održano je Prvenstvo Vojvodine za seniore u rvanju grčko-rimskim stilom

Rvači somborskog Radničkog su nastupili sa petorivom takmičara i osvojili 2 medalje. Najuspešniji među njima bio je Milan Marić koji je u kategoriji do 67 kg sa 5 pobeda osvojio zlatnu medalju. On je pobedio sve protivnike bez izgubljenog boda, savladavši ih tehničkim tušem i tušem.

U istoj kategoriji Filip Frgić osvojio je bronzu. U meču za treće mesto savladao je odličnog Katonu. I treće predstavnika u ovoj konkurenciji imao je somborski klub. Sa jednom pobedom i dva poraza i bez plasmana našao se ovoga puta David Novič.

Među borcima u kategoriji do 55 kg Srđan Kovač je ostao bez plasmana. U konkurenciji rvača do 87 kg Bojan Kostić zauzeo je 4 mesto.

Medijska pažnja i pratnja: Novi Radio Sombor