Selektor ženske rukometne reprezentacije Srbije Ljuba Obradović izabrao tim za olimpijske kvalifikacije

* Selektor ženske reprezentacije Srbije Ljubomir Obradović objavio je spisak igračica na koje računa u kvalifikacionom turniru za Olimpijske Igre u Japanu, koji će od 19. do 21. marta biti održane u mađarskom Đeru

Nacionalna selekcija Srbije imaće priliku da se bori za dva mesta koja vode u Tokio, sa selekcijama Rusije, Mađarske i Kazahstana.

SPISAK KANDIDATKINJA ZA SASTAV ŽENSKE SENIORSKE REPRE3ENTACIJE SRBIJE

GOLMANI:

1. Katarina Tomašević, RK Šombatelj (Mađarska)
2. Jovana Risović, Krim Merkator (Slovenija)
3. Kristina Graovac, Bajer Leverkuzen (Nemačka)

LEVA KRILA:

4. Sanja Radosavljević, Vac (Mađarska)
5. Dijana Radojević, Cisniade (Rumunija)
6. Timea Milošević, Kišvarda (Mađarska)

PIVOTI:

7. Slađana Pop - Lazić, Brest (Francuska)
8. Dragana Cvijić, ĆSM Bukurešt (Rumunija)
9. Jovana Milojević, Zaglebije Lubin (Poljska)
10. Jelena Agbaba, Bekeščaba (Mađarska)


DESNA KRILA:

11. Katarina Krpež Šlezak, Rostov (Rusija)
12. Željka Nikolić, Vlčea (Rumunija)
13. Ana Kojić, Kastamonu (Turska)

BEKOVI:

14. Jovana Stoiljković, Šamberi (Francuska)
15. Jelena Trifunović, Vlčea (Rumunija)
16. Jovana Jovović, Buđaroš (Mađarska)
17. Marija Obradović, Mencingen (Nemačka)
18. Andrea Lekić, Budućnost (Crna Gora)
19. Jovana Kovačević, Baja Mare (Rumunija)
20. Tamara Radojević, Bekeščaba (Mađarska)
21. Kristina Liščević, Vlčea (Rumunija)
22. Jelena Lavko, Baja Mare (Rumunija)
23. Anđela Janjušević, Bazau (Rumunija)
24. Marina Dmitrović, Braila (Rumunija)

STRUČNI ŠTAB:

1. Ljubomir Obradović, selektor
2. Živojin Maksić trener
3. Strahinja Marković, fizoterapeut
4. Dragan Ilić, fizoterapeut
5. Siniša Đukić, video analiza
6. Milenko Savić, doktor

OKUPLjANjE I POČETAK PRIPREMA:
o U Staroj Pazovi, 14. marta do 18;30 časova u hotelu Srbija Luks, SC FSS Fudbalska 1.
PLAN PRIPREMA I PROGRAM UTAKMICA:
o trenažne aktivnosti, 15 - 18. mart
o put za Mađarsku, 18. marta i Kvalifikacioni turnir u Đeru od 19 - 21. marta.

Poznat je i raspored kvalifikacionog turnira u Đeru. Srpske rukometašice će, prvi put posle Seula 1988, imati priliku da se nađu na najvećoj svetskoj sportskoj smotri, a za to će morati da budu među dve najbolje na turniru.

Petak, 19. mart:
17:00 Mađarska - Kazahstan
20:00 Rusija - Srbija

Subota, 20. mart:
17:30 Mađarska - Srbija
20:30 Rusija - Kazahstan

Nedelja, 21. mart:
17:30 Srbija - Kazahstan
20:30 Mađarska - Rusija

Izvor: Rukometni savez Srbije

Medijska pratnja: Novi Radio Sombor

Pročitano 191 puta

Kontakt

Venac Stepe Stepanovića 9 (kancelarija) Ivana Kosančića 19 (redakcija, sedište) 25000 Sombor, Srbija

e-mail:

office@noviradiosombor.com

Telefon: +381-25-510-16-41
Mobilni: +381-65-8-675-445

Portal:

http://noviradiosombor.com

Internet radio: Novi Radio Sombor

http://www.omiljeniradio.com/index.php/radio-uzivo-online-srbija/1130-novi-radio-sombor-uzivo-online.html 

POSTANITE SARADNICI

Svi koji želite, možete da postanete saradnici Novog Radio Sombora, bilo gde da živite i boravite.

Izaberite oblast, pošaljite vest, informaciju, fotografije.

Dobrodošli saradnici u marketingu i oglašavanju!

Javite se na e-mail:

office@noviradiosombor.com

Telefon: +381-65-8-675-445

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…